Country Mutfaklar

Son yıllarda oldukça popüler olan mutfak tarzlarından birisi de hiç şüphesiz country mutfaklardır. Country mutfak kelime anlamı olarak kırsal tarzı mutfak anlamına gelmektedir. Özellikle Amerika, İngiltere ve Fransa da popüler bir dekorasyon tarzıdır. Bu mutfaklarda taşra tarzı yansıtılmaya çalışılır. Modern ve dümdüz hatlar yerine genellikle çerçeve konstrüksiyonlu kapak ve detaylar tercih edilir. Renk tonları olarak […]

Son yıllarda oldukça popüler olan mutfak tarzlarından birisi de hiç şüphesiz country mutfaklardır. Country mutfak kelime anlamı olarak kırsal tarzı mutfak anlamına gelmektedir. Özellikle Amerika, İngiltere ve Fransa da popüler bir dekorasyon tarzıdır. Bu mutfaklarda taşra tarzı yansıtılmaya çalışılır. Modern ve dümdüz hatlar yerine genellikle çerçeve konstrüksiyonlu kapak ve detaylar tercih edilir. Renk tonları olarak örtücü boyalar ile yapılan beyaz, krem, vb lake yöntemi tercih edilir.

Yazı etiketi:

Kategori: Galeri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Neriman A. dedi ki:

    Bu mutfakları çok seviyorum, ancak mutfağımı yenilemek istediğimde aşırı uçuk bir fiyat söylediler. Keşke biraz daha ucuz olsa.

  2. muzaffer dedi ki:

    çok güzelmiş beğendim

  3. Suat Mobilya dedi ki:

    Açıklayıcı bilgiler için teşekkürler

  1. Bu mutfakları çok seviyorum, ancak mutfağımı yenilemek istediğimde aşırı uçuk bir fiyat söylediler. Keşke biraz daha ucuz olsa.

Mobilya ve İç Mekan Tasarımı © 2024